Про НАС

Наша ІСТОРІЯ

Компанія SZU Gmbh була заснована у 2000 році в маленькому Баварському містечку Петерскірхен, та почала діяльність з одного працівника – ії засновника Йохана Кьока. Зараз, це потужний гравець на Європейському ринку автоекспертизи, оцінки вартості відновлювального ремонту та врегулювання збитків, який входить у ТОП-3 компаній Німеччини та ТОП10 компаній Європейського Союзу.

З самого початку, основною діяльностю компанії було надання експертних послуг з розрахунку розміру збитків для страховиків, лізингових компаній, великих транспортних парків та приватних осіб. Зараз, компанія надає послугу пов’язани з врегулюванням дорожньо-транспортних пригод, таких як: технічний асистанс, юридичний супровід, сюрвеєрські послуги, зовнішнє адміністрування претензій (TPA services) та інші.

У 2010 році компанія прийняла рішення про експансію на зовнішні ринки і в 2017 році, в Україні, була заснована компанія «СЗУ Україна» яка увійшла в групу SZU. Нашим завданням на українському ринку є впровадження передових технологій якісного врегулювання збитків і надання можливості кожному Українцю що подорожує шляхами Європи, отримати якісний сервіс в разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди.
Наші клієнти в Україні мають можливість отримання, як одиничної послуги так і комплексного пакету що включає в себе основні та необхідні для власника автомобіля послуги:

 

  • юридична допомога та ведення справи в суді при ДТП
  • автотоварознавча експертиза
  • виїзд аварійного комісара
  • збір документів для страхової компанії
  • евакуація пошкодженого автомобіля
  • допомога при поломках в дорозі
  • цілодобова диспетчерська служба
  • стягнення збитків з винуватця в країнах ЄС
  • і багато інших корисних сервісів

 

Ми впевнені, що наша щоденна робота по поліпшенню сервісу для українських автомобілістів,  дозволить досягти Європейських стандартів обслуговування та  подорож на автомобілі буде найбільш комфортною та безпечною

Наша МІСІЯ

 

Наша місія – це запровадити на українському страховому ринку сучасні стандарти врегулювання збитків, що працюють у Європі. Ми впевнені, що це дозволить нам стати компанією  №1 в Україні, яка надає професійний сервіс Європейського рівня, у галузі врегулювання збитків для страхових та інших компаній, забезпечуючи їм оптимізацію витрат та високу якість врегулювання збитків.

Ми прагнемо змінити відношення суспільства до страхових компаній шляхом захисту приватних клієнтів від недобросовісних страховиків. Наша міссія, в співпраці з приватними особами, полягає в забезпечені отримання кожним постраждалим у дорожньо-транспортної пригоді  відшкодування завданних збитків у розмірі, якій дозволяє забезпечити відновлювальний ремонт автомобіля до того стану: в якому він був до потрапляння в ДТП.

 

Наші ЦІННОСТІ

 

Клієнтоорієнтованість

Клієнти – це найцінніше, що у нас є. Ми завжди знайдемо компроміс і докладемо максимальних зусиль для того, щоб клієнт залишився задоволеним. Так буде завжди

Баланс

Ми не робимо секрету з того, що заробляємо гроші. Проте, ми завжди розуміємо баланс між вартістю і якістю. Ми надаємо якісний сервіс за розумну ціну.

Швидкість

Ми розуміємо, що компанії довіряють нам найдорожче – своїх клієнтів а фізичні особи, отримання коштів для якнайшвидшого відновлення автомобіля. Саме тому важливою є реакція не в днях а хвилинах. Саме тому, нашим основним пріоритетом є швидкість виконання замовлення.

Прозорість

В своїй діяльності ми сповідуємо принципи нульової толерантності до корупції і недобросовісним методам ведення бізнесу

Знання

Володіючи величезним досвідом, ми розробили і впровадили ефективні процеси і напрацювали мережу партнерів по всьому світу. Ми постійно вдосконалюємось, переймаючи найсучасніші практики, щоб бути максимально корисними для наших клієнтів і партнерів

Комунікація

Ми розуміємо важливість комунікації і швидкості реакції на звернення. Саме тому, ми працюємо за принципом “єдиного вікна” забезпечуючи нашого партнера персональним координатором в режимі 365/24/7

Відповідальність

Ми завжди виконуємо наші обіцянки і ніколи не обіцяємо того, що не в змозі виконати. В основі нашої репутації лежить відповідальність перед клієнтами та партнерами. Ми дуже цінуємо це.

 

Наша КОМАНДА

 

Наша команда  – це провідні фахівці у галузі оцінкі, страхування та юридичної практики, які мають багаторічний практичний досвід.

Ми об’єдналися з метою впровадити на українському ринку найкращі практики врегулювання збитків і надання супутніх сервісів для власників автомобілів.

СЗУ Україна працює по всій території Європейського союзу і тепер, кожен українець, може бути впевнений, що захищений професійним партнером, незалежно від місця знаходження.

 

Цифри
19+
Років на ринку експертних послуг
Більше 19 років ми поруч з нашими клиєнтами та партнерами
2 млн.+
розрахунків збитку
За останні 5 років, ми зробили більше 2 млн. розрахунків вартості ремонту
5000+
Виграних судових спорів
Наш потужний юридичний відділ дозволяє відстоювати права наших клієнтів як в Україні так і у странах Європейского Союзу
20млн.€+
оборот компанії
Ми фінансово надійна та стабільна компанія, яка завжди та своєчасно виконує свои зобов'язання перед клієнтами та партнерами
20+
експертів в Україні
Кількість та кваліфікація наших фахівців дозволяє нам обслуговувати збитки у необмеженому обсязі
165
передставників у країнах ЄС
Ми маємо як власни представництва так і партнерськи у кожної країни Європейського Союзу
Наші ПЕРЕВАГИ
ПОКРИТТЯ
Вам не треба шукати багато партнерів - СЗУ Україна захистить ваші інтереси в Україні та усіх странах ЄС.
ШВИДКІСТЬ
24 години - термін обробки замовлення будь-якої складності. Наш контакт центр завжди надасть допомогу на 16 мовах в будь-якій точці Європи
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Провідні Європейські компанії довіряють нам найважливіше - своїх клієнтів. Ми вдосконалюємо нашу кваліфікацію кожен день, чтоби вирішувати найскладніші задачі
ГНУЧКІСТЬ
Наша базова цінність - це клієнт. Ми завжди знайдемо рішення проблеми нашого партнера на вигідних для нього умовах. Так буде завжди
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Ми живемо цим бізнесом і цінуємо свою репутацію. Ми будемо боротися за ваші інтереси, кожну секунду, не дозволяючи перенести проблему на ваші плечі. Ваша задоволеність - це наше майбутнє і ми, не робимо секрету з того, що зацікавлені в кожному з вас: ви задоволені - приведете одного, не задоволені - розповісте сотні інших.
ВАШ АДВОКАТ
Наші адвокати довели свою ефективність в області врегулювання збитків - сотнями виграних судових спорів. Ми завжди будемо поруч, якщо вам знадобиться наша допомога
Наші Європейські та Українські ПАРТНЕРИ
Наша КОМАНДА
О нас автоекспертиза
Вакансії

Фахівець з розрахунку калькуляцій

Фахівець з досвідом роботи у програмному комплексу “Аudatex”, експертом-товарознавцем або мастером кузовного цеху у автосервісі. Якщо ви розумієте або розмовляєте німецькою мовою – це буде суттєвою перевагою

 

Фахівець відділу обслуговування клієнтів

Якщо ви добре вмієте розмовляти з клієнтами, розумієтесь у компьютерних програмах, знаєте принципи ділового адміністрування  – запрошуємо до нашої команди!

Фахівець контакт-центру

Якщо Ви володієте німецькою або англійською мовою, маєте навички спілкування по телефону або в контакт – центрі, приєднуйтесь до нашої команди!

Керівник відділу продажів

Якщо Ви маєте досвід у сфері продажів послуг, володієте німецькою або англійською мовою – приєднуйтесь до нашої команди!

Відправити заявку

Я погоджуюсь на обробку персональних даних