ADAC Truckservice і SZU укладають стратегічне партнерство

#

ADAC Truckservice і SZU укладають стратегічне партнерство.

ADAC Truckservice GmbH & Co. KG) розширює свій портфель і бере участь в управлінні ушкодженнями в результаті аварій комерційного транспорту. В результаті стратегічного партнерства, підписаної з компанією SZU GmbH, ADAC планує пропонувати послуги щодо усунення пошкоджень для комерційних автомобілів на додаток до допомоги при аваріях.

«В даний час не існує незалежної системи управління аваріями і ушкодженнями комерційних автомобілів, що часто призводить до збільшення вартості усунення пошкоджень. Співпрацюючи з SZU, ми прагнемо до створення загальноєвропейської системи управління ушкодженнями при аваріях для комерційних автомобілів на основі прозорих стандартів, – каже Дірк Фреліх, керуючий директор ADAC Truckservice.
На практиці управління претензіями і раніше є трудомістким і часто непрозорим процесом. «Від евакуатора до майстерні, оцінювача, вашого власного відділу врегулювання претензій і юристів – до п’яти різних суб’єктів беруть участь в обробці аварій. Ми помітно спростимо це », – підкреслює Ханс Кек, керуючий директор SZU GmbH.

Розробка продукту здійснюється в новоствореному центрі компетенції «Управління аваріями і пошкодженнями». Перші послуги повинні з’явитися на ринку з осені.
ADAC Truckservice пропонує допомогу в разі поломки вантажівок, причепів, автобусів і легких комерційних автомобілів. Спектр послуг включає продукти з фіксованою ціною для автопарків, пакети обслуговування і післяпродажні пропозиції для виробників вантажівок, а також мережу майстерень з більш ніж 800 місцями і більше 3000 помічників по ремонту в Німеччині і мережу з більш як 40 000 офіційних ремонтних майстерень в Європі.
Експертний центр з визначення збитків в результаті нещасних випадків SZU GmbH зі штаб-квартирою в Вальдкрайбурге з 2000 року становить звіти про пошкодження для приватних і комерційних клієнтів у співпраці зі страховими компаніями і незалежно від страхування. На додаток до оцінок, спектр послуг також включає в себе усунення пошкоджень автомобілів і вантажних автомобілів всіх типів і транспортних ушкоджень, а також оцінку лізингових доходів. У компанії працює близько 200 чоловік в Німеччині, і у неї є власні відділення в Чехії, Польщі, Австрії, Словенії, Македонії, Туреччини, України, Росії та Хорватії.
У SZU GmbH працює близько 400 фахівців в Німеччині і Європі.